Qingdao Kechengyi Çevre Koruma ve Elektrik Güç Teknolojileri A.Ş., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Ben sohbet şimdi

Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

1 2 3 4
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Qingdao kechengyi
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : < 10%
Şirket Profili:

Qingdao Kechengyi Çevre Koruma ve Elektrik Güç Teknolojisi A.Ş., LTD. Özellikle termik santral teçhizat yardımcı ekipman ve çevre koruma ekipmanları için, ekipman araştırma ve geliştirme, ekipman imalatına odaklanan kapsamlı bir girişimdir. CFB kazan ve toz haline getirici kömür kazanı için kül taşıma, cüruf taşıma, toz giderme, kükürt giderme ve denitüre etme konularında zengin tasarım ve üretim tecrübesi ve birçok başarılı performansa sahiptir.

   Qingdao Kechengyi Çevre Koruma ve Elektrik Güç Teknolojisi A.Ş., LTD. Mükemmel kalite kontrol sistemi kurmuş ve ISO9001 kalite yönetim sisteminin gereklerine göre ekipmanın imalat ve yönetimini gerçekleştirmiştir; Uluslararası termal güç alanına daha iyi katılım sağlamak için şirket, santral ekipmanını ve yedek parçalarını doğrudan ithal etmek ve ihraç etmek için gerekli yeterlilikleri almıştır. Şirket, yıllık üretim kapasitesini 4000 tona çıkaran mükemmel araştırma ve geliştirme ekibi ile deneyimli üretim ekibine sahiptir. Ürünler mükemmel ürün kalitesi ve satış sonrası servis için yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce santral tarafından kabul edilmiştir.

Şirketin ana ürünleri:

Kuru tip cüruf konveyör, hidrolik kapatma kapısı, tek silindirli cüruf kırıcı, çelik kül cüruf, cüruf çöp kutusu, de-sulama kutusu, elektrik besleyici, silindirli cüruf kırıcı, kova kovalı soğutucu, kova konveyör, kepçe asansör, gömülü kazıyıcı konveyör, kazıyıcı cüruf konveyörü, Nemli faz pnömatik kül taşıma sistemi, kömür külü ayrıştırma sistemi, pnömatik çift kapaklı vana, pnömatik salınımlı vana, konik pompa, malzeme sızdırmazlık pompası, kömür külü ayırıcı, ıslak karıştırıcı, kuru tip toplu yükleyici, basınç tahliye valfı, yoğun fazlı pnömatik kül taşıma sistemi. , Siklon toplayıcı, aşınmaya dayanıklı seramik dirsek, tee eklemleri ve çeşitli valfler.

  

"Birinci sınıf tasarım, birinci sınıf ürünler, birinci sınıf hizmet" ilkesine bağlı kalarak, şirketin satış sonrası servis departmanı müşterilerine mükemmel satış öncesi hizmet, satış servisi ve satış sonrası hizmet sunabilir.

1, Satış öncesi hizmet: çeşitli istişareler ve sorularla uğraşmak ve ön tasarım planı ve makul öneriler sunmak için yerinde inceleme yapmak için profesyonel teknik personel göndermek.

2, Satış servisi: mühendislik teknisyenleri müşterinin ihtiyaçlarına göre tasarım planını, üretim zamanlamasını ve teslimat süresini derhal ayarlayacak ve ilerlemeyi her zaman rapor edecek şekilde müşterilerle olumlu bir şekilde temas kuracak ve hepsini yapacaktır Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyisi.

3, Satış sonrası servis: "24 saat sisteminde yerinde servis sağlayın" uygulamaya koyun; bu, personel çağrıldıktan sonra 24 saat içinde (Çin'de) müşterilerin çalışma alanını 24 saat içinde ulaştıracağı anlamına gelir. Müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet sunacağız ve içtenlikle yeni müşterilerimize firmamızı aynı saatte ziyaret etmeye davet ediyoruz.

İletişim bilgileri
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Liu

Tel: 86-532-82153727

Faks: 86-0532-87226592

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)