Qingdao Kechengyi Çevre Koruma ve Elektrik Güç Teknolojileri A.Ş., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
qc profili
QG / ZZ 01-2011 şartlarına ve kalite / çevre el kitabının prosedürlerine göre kalite kontrol faaliyetleri gerçekleştirin.

  

Kalite kontrol prosedürleri:

1. Çizim, imalat süreci ve çizim değiştirme başvuru sayfasının doğruluğundan tasarım departmanı ve teknolog sorumludur. Ve üretimden önce üretim omurgaları, üretim departmanlarının kalite kontrol müfettişleri teknik açıdan olacak.

2. Liste derleyicileri, malzeme listesi listesini çizime ve imalat sürecine göre derleyecek, malzeme listesini hazırlayacak, envanter yapacak, sevkıyat listesini yapacak ve doğruluğundan sorumlu olacaktır. Bağlantı kesilmesi ve prefabrike edilmesi gereken parçalar, atık veya gereksiz bağlantıdan kaçınmak için imalat departmanıyla önceden haberdar edilmelidir.

3, üretim departmanı tasarım çizimlerine, üretim süreçlerine, teknoloji koşullarına ve üretim listesine göre imalata kadar, imalat aşamaları ile kendi kendini muayene, karşılıklı muayene ve özellikle işin atölyelerinden sorumludur.

4, kalite kontrol departmanı hammadde satın alma satın alma departmanı sorumludur, atölye yarı bitmiş ürünler üretmek ve bitmiş ürün incelemesi, kalite verileri, süreç kalite durumu kaydetmek için müfettişler ve denetim kayıtlarının zamanında tamamlanması sunulmuştur; Belge toplanır ve sevkıyat bileşenleri ile birlikte kurulum sitesine gönderilir

İletişim bilgileri
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Liu

Tel: 86-532-82153727

Faks: 86-0532-87226592

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)