Qingdao Kechengyi Çevre Koruma ve Elektrik Güç Teknolojileri A.Ş., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAlt Kül Konveyörü

Kuru Cüruf Sökücü Alt Sfero Konveyör Soğutma Sıcak Cüruf, İletim

Ben sohbet şimdi

Kuru Cüruf Sökücü Alt Sfero Konveyör Soğutma Sıcak Cüruf, İletim

Çin Kuru Cüruf Sökücü Alt Sfero Konveyör Soğutma Sıcak Cüruf, İletim Tedarikçi

Büyük resim :  Kuru Cüruf Sökücü Alt Sfero Konveyör Soğutma Sıcak Cüruf, İletim

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: Qingdao kechengyi

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 1 Pcs
Fiyat: Negotiation
Packaging Details: Nude cargo
Delivery Time: 60 work days
Payment Terms: L/C, T/T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Paslanmaz Çelik ve Q235 ect Gerilim: özelleştirilmiş
Model numarası: Müşteriye göre Güç: özelleştirilmiş
Renk: Müşteriye göre Menşe yeri: Qingdao, Çin (Anakara)
Vurgulamak:

Hasır bant konveyörü

,

çelik bant konveyörü

Kuru cüruf sökücü (Kuru cüruf çıkarıcı) Malzemesi Paslanmaz Çelik 304 veya 316'dır:

Menşei: Çin

Marka: Qingdao Kechengyi

Kuru cüruf çıkarıcı, sıcak cüruf ve transmisyonun soğutulması için kullanılan, pülverize kömür ocağı taban cüruf ekipmanıdır. İlk önce cürufu ve cüruf depo ekipmanını kuru cüruf deşarj sisteminin komple bir setini oluşturduk, uygulama: birincil ezilme, nakil ve soğutma - ezme toplama - depolama, tüm cüruf cürufu arıtım işlemini düzenli olarak boşaltma.

Hava soğutma için sürekli çalışma hava soğutma kuru cüruf kaldırma sistemi Kuru cüruf çıkarıcı, düşük sıcaklık konveyör bant hareket yüksek sıcaklık ve kül yüksek sıcaklık fırın cüruf makinesi konveyör bant sürekli düşüş, negatif basınç (toz kömür kazanı için , Fırın negatif basıncının normal çalışması), az miktarda kontrollü ortam hava geri hava soğutma Kuru cüruf çıkarıcı almak, kül rüzgar soğutma ile kademeli olarak çelik bant taşıma yapmak ve yavaş yavaş yanma. Kazan cürufu özellikleri, kül ve cüruf duyulabilir ısı emilimi, hava sıcaklığının yaklaşık 300-400 ° C'ye yükselmesi (kazanın ikincil besleme hava sıcaklığına eşdeğer), yüksek sıcaklık külü, sıcak hava ile yeterli miktarda ısı alışverişi, fırına girer , Cüruf soğutma sıcaklığı yaklaşık 100 ° C'ye düştü.

Soğutma havası kazanın havasını etkiler, genel olarak izin verilen aşırı hava katsayısı ile kontrol edilir, bu nedenle ısıtmadan sonra sıcak hava odaya taşınabilir ve kazanın normal çalışmasını etkileyebilir. Katı Ancak, eğer kazanın aşırı hava katsayısı, sıcak hava da kazan hava kaynağı sistemine taşınabilir, tekrar kullanılabilir.

Kuru Tip Cüruf Konveyörü:

Çalışma prensibi:

Normal kazan çalışması koşullarında, alttaki kül hortumundan düşen sıcak cüruf (yaklaşık 850 ° C) alt kül deşarj cihazı tarafından çelik bant konveyör bandına boşaltılır ve kemer ile birlikte yavaşlar hareket eder. Kazanın negatif basıncı nedeniyle, soğuk hava, hava deliklerinden geçirerek konveyörün kasasına akar ve sıcak alt külü kayış üzerinde soğutur ve kademeli olarak yeniden yanması için kömür havası ve hava arasındaki ısı değişimini sağlar. Sıcak alt kül ve daha sonra soğuk hava, külün mantıklı ısısını ve yeniden yanan kül tarafından salınan ısıyı emer ve hava sıcaklığı kazan fırınına girmeden önce 400-500 ° C'ye yükselir. Alt kül taşıyılacak ve cüruf konveyöründe 200 ° C'den daha düşük bir sıcaklığa soğutulacak ve daha sonra takip iletim cihazına sevkıyat yapılacaktır.

İletişim bilgileri
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

İlgili kişi: Mr liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)