Qingdao Kechengyi Çevre Koruma ve Elektrik Güç Teknolojileri A.Ş., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDalgıç Kazıyıcı Konveyör

Termik Santral Konsantre Bulamaç İçin Dayanıklı Dalgıç Kazıyıcı Konveyör

Ben sohbet şimdi

Termik Santral Konsantre Bulamaç İçin Dayanıklı Dalgıç Kazıyıcı Konveyör

Çin Termik Santral Konsantre Bulamaç İçin Dayanıklı Dalgıç Kazıyıcı Konveyör Tedarikçi

Büyük resim :  Termik Santral Konsantre Bulamaç İçin Dayanıklı Dalgıç Kazıyıcı Konveyör

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: Qingdao kechengyi

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 1 Pcs
Fiyat: Negotiation
Packaging Details: Nude cargo
Delivery Time: 50 work days
Payment Terms: L/C, T/T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Güç: özelleştirilmiş Gerilim: özelleştirilmiş
Marka adı: Qingdao kechengyi Menşe yeri: Qingdao, Çin (Anakara)
Malzeme: Q235A, 45,65Mn ve QT700-2 Kalite: Yüksek itibar
Vurgulamak:

Sürükleme zincirli konveyör

,

hidrolik gerdirme sistemi

Termik santralde bulamacı konsantre etmek için kullanılan Dalgıç Kazıyıcı Konveyör:

Menşei: Çin;

Marka: Qingdao Kechengyi;

GBL - 12B × n serisi kazıyıcı konveyör, kömürle çalışan güç üreten birimler için, sırt üstü kül çıkarımı için kullanılır. Toplam uzunluk, farklı kullanım şartlarına uygundur ve 10 ila 50 m arasında değişir. Uzunluk 14 m veya daha az olduğunda, kazıyıcı konveyör tamamen teslim edilebilir. Kazıyıcı konveyör aşağıdaki yapı özelliklerine sahiptir:

1. İçbükey dişli dişli çark, ciddi zincir aşaması veya zincir aşısı ve güçlü uyum, saptırma zinciri, rehberlik iyi, uzun süre, yüksek güvenilirlik vb.

2. Üst ve alttaki tüm yüzeyler, kırılmaya karşı dayanıklı, dökülmeyen dökme taş altlığı, alt katmanı metal alt kat süresinden sadece 4 ila 5 kat daha yüksek ve metal alt katmanın sürtünme direncinden daha küçük değil, ve aşınmayı ve yıpranmayı azaltır Kazıyıcı ve zincirler.

3. Kazıma tahtası, bir üçgen plaka, dikdörtgen kazıyıcı, sıyırıcı, beşgen yüksek mukavemet, deformasyon ve bükülme şeklinde ayrılmıştır. Zincir ile bağlantılı sıyırıcı: cıvata bağlantısının olumsuzlukları, zararlı kısıtlamaların sert bağlantısı, güvenilir bağlantı, kilitleme mesafesi olmadan, sıyırıcı aralığını ayarlamak için gözyaşı açan kıyafeti kolay, cıvata bağlantısı yoktur.

4. Rulman yatağının yanal göçü ve gri su ortamına uyum sağlamak için güvenilir yağlama ve sızdırmazlık nedeniyle; Boşta kaldıkça uzunca bir süre serbestçe dolaşabilirsiniz.

5. Cüruf içine konan makina depo altında, döküm taş alt tabaka üzerinde kazıyıcı dönüşü, cüruf gölgesindeki cüruf cürufu temizlemeyebilir, cüruf ile yatay tanka dik olarak küçük bir geri dönüş miktarının kuyruğuna odaklanmıştır. Kuyruk yaylı hidrolik otomatik gerdirme cihazı çözümleri, kapalı kabuk temizleme ile otomatik sıyırıcı cürufunu gerçekleştirebilir, böylece cürufla kazıyıcı boş paragrafların problemini tamamen çözebilir.

6. Kuyruk germe aygıtı, 200 mm gerdirme vidalı somun manuel gerginlik uygular. Gergi tekerleğinin kuyruğunun her iki tarafındaki bir sürgü üzerine sabitlenen trapez dişli çubuğun her iki tarafında, gergi tekerleği senkron gerginliğini sürmek için sürgü üzerinde hareket eder, gergi tekerleği sırasıyla gerginlik oluşturabilir, germe yüksekliği farkı 80'den büyük değildir mm.

7. Motor ve redüktör arasındaki emniyet kemeri kasnağı bağlantısı. Makine, cüruf emniyetli yükünden daha fazla yük geldiğinde, emniyet kemeri kasnağı farklı senkron jantlar ve aks, görünecek ve yaklaşma anahtarı alarm verecek ve durduracaktır.

İletişim bilgileri
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

İlgili kişi: Mr liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)