Qingdao Kechengyi Çevre Koruma ve Elektrik Güç Teknolojileri A.Ş., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAlt Kül Konveyörü

Uzun Ömürlü Alt Taban Konveyör Temizleme Zinciri Tahrik Mekanizması

Ben sohbet şimdi

Uzun Ömürlü Alt Taban Konveyör Temizleme Zinciri Tahrik Mekanizması

Çin Uzun Ömürlü Alt Taban Konveyör Temizleme Zinciri Tahrik Mekanizması Tedarikçi

Büyük resim :  Uzun Ömürlü Alt Taban Konveyör Temizleme Zinciri Tahrik Mekanizması

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Qingdao kechengyi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Çıplak kargo
Teslim süresi: 15 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: S235 ve 45 Marka adı: Qingdao kechengyi
Yük kapasitesi: Güçlü Motor gerilimi: 380V
Lisans Otomasyonu: Yüksek Kalite: Yüksek itibar
Vurgulamak:

Hasır bant konveyörü

,

çelik bant konveyörü

Bottom Ash Conveyor için kullanılan temizleme zinciri tahrik mekanizması:

 

Menşei: Çin

Marka: Qingdao Kechengyi

Ana bileşenler ve malzeme: 1. Temizlik dişli, malzeme: ZG45; 2.Drive mili, malzeme: 45 #; 3.Rahat oturma, malzeme: QT500-7;

Ataşmanlar: rulmanlar, cıvatalar, yağ bardağı, yaka vb.

Teknoloji ve şartname: ① Dökme çelik malzeme için profil, döküm yüzey pürüzlülüğü dökümden sonra GB 6060.1'in gerekliliklerine göre seçilmelidir; dökümden sonra temiz, süsleme, çapak, dökülebilir yükseltici, yapışan kum, ölçek ve iç boşluk kalıntıları, Vb. Dökülmüş yükseltici kesim artık miktarı kurallara uygun olmalıdır: ② Isıl işlemin ısınması, ilk adım ve temperleme sertliği HB260 ~ 320; Zincir yuva söndürme, söndürme sertliği HRc45 ~ 55 için ikinci adım, sertlik katman derinliğinin en az% 3 mm.Sayfa imalatı GB / T 24503-2009'a uygun olmalı, ③ imalatı tamamladıktan sonra zincir ve dişlinin meshing deneyinin tamamlanması, zincirin kıskalamaması, bütün montajın tamamlanması, kontrol edilmesi Zincir tekerleği ve tahrik milinin dönüşü esnek, pasa kaldırma, polisaj muayene denetimi nitelikli ürünler olup olmadığını, yüzey kaplamasını, boya katman yüzeyini Boyama sırasında tümör.

Alt Kül Konveyörünün Sistem Kompozisyonu :

Kuru cüruf taşıma sistemi kazan tabanında cüruf tahliye cihazı, çelik bant konveyörü, ezme ve taşıma cihazı, cüruf depolayıcı hunisi, cüruf silosu için cüruf boşaltma cihazı, hidrolik sistem ve elektrik ve kontrol sisteminden oluşur.

Çelik bant konveyörü, kuru cüruf taşıma sisteminin kay teçhizatı olup, kazan taban cürufu deşarj cihazının çıkışına monte edilmektedir. Konveyör, çelik bant, zincir kazıyıcı (temizleme zinciri) ve gövdeden oluşur. Çelik bant, yüksek sıcaklığa dayanıklı taşıma bandı, destek rulosu, alt rulo, yan sınır silindiri, tahrik mekanizması ve gergi mekanizmasından oluşur. Kazıyıcı temizleme zinciri zincir, kazıyıcı, alt silindir, tahrik mekanizması ve gerginlik mekanizmasından oluşur. Muhafazanın her iki tarafında da ayarlanabilir bir hava girişi ve havanın üretilen cüruf miktarına göre ayarlanabilen gövdenin üstündeki iki hava giriş deliği vardır. Konveyörün her iki ucunda, çelik bandın ve temizleme zincirinin kısa süre bakımında kullanılan bir adet erişim kapısı vardır. Hidrolik gerilim modu, konveyör bandı ve zincir kazıyıcı için kullanılır, basınç kaynağı hidrolik kırıcıyla paylaşılır ve akümülatör deposu mevcuttur. Çelik bant konveyörünün işlevi, yüksek sıcaklık kazanı alt külünü sürekli olarak alıp gönderir ve külün, taşıma esnasında daha fazla yanma ve soğumasını sağlar. Taşıma hızı alt kül miktarına göre ayarlanabilir.

İletişim bilgileri
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

İlgili kişi: Mr liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)